Nowy bar/pub – czym przyciągnąć klientów?

Otwierając nowy lokal, ważne jest to w jakim stylu, chcemy go prowadzić. Pomysłów może być wiele, jednak trzeba się zastanowić, co ma największą szansę na przyciągnięcie klienta.

Na czym musimy się skupić zakładając bar?

Klientela, w którą będziemy celować, będzie prawdopodobnie bardziej skupiona, na tym, co serwujemy i w jakiej cenie, niżeli na samym stylu. Oczywiście, proszę nie myśleć, że wyposażenie baru nie ma w tym wypadku żadnego znaczenia, jak najbardziej ma, ale jest ono drugorzędnym znaczeniem. Wyposażenie barów ma to do siebie, że nie stawia na wyjątkowość i stylowość, ale bardziej na praktyczność. Klienci odwiedzający takie miejsca, to często osoby, które są akurat na mieście, żeby dobrze się pobawić. Z tego względu, wyposażając bar, musimy brać pod uwagę, wzór osobowy typowego klienta, a następnie pod kogoś takiego dostosowywać wszystko, wyposażając bar – https://sklep.technica.pl/bar.

Co powoduje, że wyposażenie pubu jest ciekawe?

Puby różnią się znacząco od barów. W barach ludzie skupiają się na zabawie i zwyczajnym piciu alkoholu. Natomiast w pubach, klienci przychodzą zazwyczaj w celu, spędzenia czasu z konkretną grupą znajomych, gdzie alkohol odgrywa jedynie dodatek do całości. Przez co puby, żeby zainteresować klienta i utrzymać go przy sobie, muszą eksperymentować z różnymi pomysłami. Wyposażając pub, pomyślmy o tym, dlaczego ktoś mógłby chcieć do nas przyjść? Ktoś pomyśli, że jedzenie. Jest to po części prawda, ale tym, co najmocniej przyciąga klientów, jest niestandardowy, aczkolwiek wciąż interesujący, styl miejsca. Dobrze urządzony pub, jest w stanie przyciągnąć klienta, nie tylko jedzeniem, ale także klimatem. Każdy z nas na pewno zna, chociażby jedno takie miejsce, które nie wybija się ani cenowo, ani jakościowo, jednak ma w sobie coś takiego, co powoduje, że chce się do niego zawsze wracać.

Comments are closed.